Parking Art-Lot

(4 opinie klienta)

130,00 

Parking dostępny całodobowo, oświetlony, bezpłatny dostęp do WI-FI, monitorowany, dozorowany, ogrodzony, ubezpieczony, transport na lotnisko w cenie!

PARKING ART-LOT PYRZOWICE, UL. Transportowa 6

Rezerwacja telefoniczna +48 517 751 917

Na miejscu możliwość płatności kartą lub gotówka

Parking Pyrzowice usytuowany w bezpośrednim sąsiedztwie Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice – Pyrzowice, dostępny całodobowo (24 h, 7 dni w tygodniu), monitorowany, dozorowany, ogrodzony, oświetlony, bezpłatny dostęp do WI-FI, ubezpieczony, transfer w cenie.

W razie potrzeby posiadamy kable rozruchowe , akumulator ,kompresor – służymy pomocą . Na parkingu jest możliwość skorzystanie z WC , ZAPRASZAMY

TRANSPORT NA LOTNISKO W CENIE – GRATIS Busem 9-cio osobowym, wygodnym, 3 minuty do Terminala Lotniska , szybka i miła obsługa!

LOKALIZACJA PARKINGU: PYRZOWICE, UL. Transportowa 6

4 opinie dla Parking Art-Lot

 1. Zawiedziony

  Nie polecam, w razie problemów z odpaleniem samochodu po tygodniowym postoju nie użyczą ani prądu czy też szarpnąć, tym bardziej że miałem i kable i linkę. Nawet nie pomogą wypchnąć auta na ulicę, a pracownik się patrzy i bezczelnie się śmieje. Tylko kasa z góry – najważniejsze. ODRADZAM. HAMSTWO.

 2. Agata i Ewa

  Obsługa profesjonalna i pomocna w 100% nawet z uruchomieniem auta roztrzepanych blondynek które pozostawiły auto na światłach na cały tydzień… 😉 – bardzo dziękujemy za pomoc.

 3. Monika

  ok

 4. Marcin

  Bardzo polecam ten parking bardzo szybki transfer, plac do parkowania zadbany i dobrze utwardzony.

Dodaj opinię
Kategoria: